Oddělení
Přihlášení
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

VU+ SOLO 4K Dual tuner DVB-S2 FBC
Vaše cena s DPH:8 500,00 Kč
Vaše cena bez DPH:7 024,80 Kč
Výrobce:VU+
Dostupnost: Skladem
Záruční doba:2 roky

e-mail Poslat na e-mail
e-mail Verze pro tisk
e-mail Porovnat zboží

VU+ SOLO 4K Dual tuner DVB-S2 FBC - Popis

Objevte nový UHDTV svět

Vu+ Solo 4K je světově první satelitní přijímač od společnosti Marusys s Ultra HD rozlišením, který má čtyřikrát čistější obraz než při Full HD rozlišení.

Výkonný procesor 1,5GHz Dual Core

Satelitní přijímač Vu+ Solo 4K je vybavený úplně novým dvoujádrovým procesorom s taktem 1,5 GHz (10.000 DMIPS), což dodává přijímači excelentní výkon. Sami budete překvapeni, jak rychlý může být satelitní přijímač. Rychlé zapnutí, bleskové a intuitivní prostředí plus okamžitá odezva jsou jen drobnosti, kterými Vám prijímač zpříjemní sledování Vašeho oblíbeného vysílání.

2 GB RAM / 4GB FLASH

I ten nejvýkonnější procesor si potřebuje zpracovávaná data někde ukládat a u přijímače Vu+ Solo 4K se o to postarají 2GB paměti RAM a 4GB Flash. To je ta správná kombinace, která dodává tomuto zařízení sílu a výkon.

Podpora pro nejnovější televizní aplikace

Tak jako všechny ostatní modely Vu+, také model Solo 4K podporuje najnovější standardy interaktivní televizie HbbTV. Podpora televizních aplikací Vám umožní používať oblíbené TV aplikace, jako například YouTube.

Integrovaný nový FBC Dual DVB-S2 tuner

V přijímači je osazen duální tuner s novou technológií FBC, která umožňuje jedním tunerem přijímat současně více nezávislých TV programů. Kromě toho je možné pridat další Plug&Play tuner (Dual DVB-S2, Dual DVB-C/T/T2).

VU+ SOLO 4K Dual tuner DVB-S2 FBC - Přiložené soubory

srovnávací tabulka (779 kB)

Alternativy