Aktuality

Další aktuality

Top
21.07.2021

Skylink zakoupil exkluzivní práva na vysílání Premier league pro ČR a SR

09.07.2021
 

SKYLINK, ČLEN CANAL+ GROUP, ZAKOUPIL EXKLUZIVNÍ PRÁVA NA VYSÍLÁNÍ PREMIER LEAGUE PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU

CANAL+ GROUP získal exkluzivní vysílací práva na Premier League pro Českou a Slovenskou republiku na 3 sezóny, počínaje sezónou 2022–2023.

Tato prémiová vysílací práva jsou součástí mezinárodní strategie rozvoje CANAL+ GROUP a pomohou jí upevnit vedoucí pozici na trzích, kde od roku 2019 vlastní satelitní a internetovou televizi Skylink.

Salah, Foden, Cavani, Kane, Rashford, De Bruyne, Aubameyang, Souček, Coufal, Vydra, Dúbravka, … Nejlepší a nejikoničtější národní fotbalová liga se svými hráčskými superhvězdami, legendárními kluby a jejich věčnou rivalitou. Canal+ je hrdý, že českým i slovenským divákům přinese všech 380 utkání za sezónu.

Touto akvizicí CANAL+ GROUP posiluje exkluzivní obsah značky Skylink působící na českém a slovenském trhu. Přináší své zkušenosti a výhody synergie při nákupu prémiových práv a vlastní produkci.

Jaromír Glisník, člen představenstva Canal+ Luxembourg / Skylink:
„S potěšením přinášíme Premier League, jednu z nejprestižnějších sportovních soutěží, klientům Skylinku – předního česko-slovenského poskytovatele televizní zábavy. Tento krok je součástí naší budoucí strategie přinášet zákazníkům nejlepší obsah a služby, zejména pokud jde o sport, filmy a seriály.“

Paul Molnar, chief media officer Premier League:

„Premier League je nadšena z pokračujícího nadstandardního vztahu se společností Canal+ ve Francii a z možnosti rozšířit spolupráci také na jejích dvou nových trzích, České a Slovenské republice, prostřednictvím Skylinku. Canal+ svým zákazníkům trvale nabízí špičkové sportovní přenosy a fanoušci Premier League v těchto nových zemích se mohou těšit na možnost sledování spousty skvělých zápasů až do sezóny 2024/25.“

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu dxc@dxc.cz.