Aktuality

Další aktuality

Top
01.10.2019

Skylink : Volně vysílané programy v měsíci říjnu

30.09.2019
Volné vysílání programů - říjen

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o volném vysílání programů

JOJ Cinema HD, Epic Drama HD, Love Nature HD, AXN a Cartoon Network.

Od úterý 1. 10. 2019 se mohou všichni zákazníci Skylinku těšit na volné vysílání hned pěti zajímavých programů.

Filmové fanoušky potěší další měsíc zábavy s programem JOJ Cinema HD, kde uvidí premiéry filmů jako Nebezpečná laskavost, drama Mozek v plamenech nebo thriller Vzpomeň si. Další volně vysílaný filmový program je Epic Drama HD, který nabízí to nejlepší z dramatického žánru, kde nechybí zločin a záhady, adaptace klasických literárních děl, politika a boj o moc nebo válečná dramata. Utéct by divákům neměla premiéra 2. řady seriálu Nevěstky, kde mohou obdivovat herecké výkony herečky LivTyler, která se k druhé řadě úspěšného seriálu připojila. Dokumentární program, který si mohou diváci vychutnat i další měsíc je Love Nature HD, který nabízí to nejlepší z přírodovědeckých filmů a seriálů v HD kvalitě, jenž zahrnuje více než 40 natáčecích lokalit po celém světě, včetně vzdálené Zambie, Kambodži, Austrálie nebo blízké Skandinávie. S filmovým programem AXN se zákazníci zaměří především na seriály a filmy žánru science fiction, akce, dobrodružství a reality show. Mezi nimi například seriál S.W.A.T, Tým Škorpion nebo akční film Spider-man 2. Ani v říjnu jsme nezapomněli na děti, pro které je připraveno volné vysílání Cartoon Network. Ty se pobaví u nového dobrodružného seriálu Victor a Valentino, dvou nevlastních bratrech, kteří tráví léto u babičky v „MoteMacabre", malém městečku plném záhad a určitě je rozesmějí i nové epizody seriálu Mezi námi medvědy.

Programy JOJ Cinema HD, AXN, Love Nature HD a Cartoon Network můžete sledovat také se službou SkylinkLive TV také na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.

V průběhu října se můžete díky programu Love Nature HD těšit také na soutěž o návštěvu Safari Parku ve Dvoře Králové. Sledujte náš Facebook a zapojte se také!

Pro příjem programů je potřeba HD satelitní přijímač (nejlépe s certifikátem Skylink READY).

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu dxc@dxc.cz.