Aktuality

Další aktuality

Top
31.03.2021

Skylink novinky a volně vysílané programy v dubnu 2021

31.03.2021
Novinky v internetové televizi Skylink Live TV a dubnové volné vysílání

Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink informuje o rozšíření obsahu ve službě Skylink Live TV a volně vysílaných programech.

Ode dneška, tedy 31. 3. do 4. 5. se mohou zákazníci těšit na 4 programy, které jsme pro ně v rámci volného vysílání připravili. Jedná se o seriálové AMC, které nabídne pokračování šesté série Živí mrtví: Začátek konce nebo sérii akčních filmů se Spider-manem. Milovníky dokumentů potěší Viasat History s pořadem Nejpodivnější nálezy a filmové fajnšmekry nadchne kanál FilmBox Premium HD, na kterém si každý užije to nejlepší z hollywoodské scény.

V průběhu března došlo k rozšíření programové nabídky v internetové televizi Skylink Live TV. Novým programem, který mohou diváci sledovat je lifestylový CANAL+ Domo. Všichni kutilové a domácí kuchaři teď mohou zhlédnout na telefonu, tabletu, počítači nebo i chytré televizi své oblíbené pořady jako jsou 365 obědů Mariety Marecké, Domy hvězd nebo Renovace za 48 hodin, navíc nově i ve videotéce. Navíc je tento program nyní součástí volného vysílání, takže si ho mohou vychutnat všichni zákazníci, bez ohledu na předplacený balíček.

Další novinkou v internetové televizi Skylink Live TV jsou programy HBO, HBO2, HBO3, které hrají ve vysokém rozlišení. Ty mohou sledovat všichni zákazníci s balíčkem Komplet, HBO Standard a HBO MaxPack.

Pro děti jsme rozšířili naši videotéku o dva programy, takže se teď mohou dívat na svoji oblíbenou pohádku opravdu kdykoliv. Minimax, který je součástí balíčku Smart a vyšší, nabídne seriál Můj kouzelný pes Vafle nebo Požárníka Sama.
JimJam v balíčku Multi a vyšší, uchvátí menší neposedy Bořkem stavitelem a Lokomotivou Tomášem.

Internetovou televizi Skylink Live TV mají všichni zákazníci Skylinku v ceně svého balíčku.

Kompletní ceník internetové televize Skylink Live TV, platný od 1. 5. 2021 najdete zde.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu dxc@dxc.cz.