Aktuality

Další aktuality

Top
23.01.2019

Nový kanál Skylink 7

Parabola.cz

Skylink: Ochutnávky budou pokračovat

Na konci tohoto měsíce ukončí operátor česko-slovenské satelitní platformy Skylink stávající podobu programových ochutnávek. Pozici po Skylink Ochutnávka totiž převezme nový exkluzivní kanál Skylink 7.

Skylink 7 bude čerpat z programových knihoven některých poskytovatelů placených stanic. Diváci se mohou těšit na pestrý mix filmového, sportovního, dětského a hudebního obsahu. Nový kanál bude dostupný na všech aktivních kartách Skylinku.

Konec předvolby Skylink Ochutnávka ale neznamená, že končí tzv. programové ochutnávky. Tyto ochutnávky placených stanic bude operátor nabízet i nadále ale už jen na jejich mateřských pozicích - zákazník si bude vždy muset najít příslušnou pozici ve FastScanu, případně si program doladit. Operátor tímto krokem reaguje na rozšiřující se počet přijímačů s funkcí FastScan - nemá proto smysl šířit duplicitně jeden program na dvou pozicích. Na druhou stranu programových ochutnávek někdy probíhalo souběžně více a jedna vyčleněná pozice na tento druh promo vysílání nestačila.

Všechny informace o probíhajících promo akcích Skylinku diváci naleznou v rámci vysílání nového programu Skylink 7.

Nový kanál Skylink 7 startuje již 7.2.2019, promo s odpočítáváním se objeví již 1. února 2019.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu dxc@dxc.cz.